Přidat nový vzkaz
Jméno *  
Vzkaz *  
 
Kontrolni kod *  
 
31.08.2015 Vladimír Černohorský
Ahoj Jarreťáci,

od té doby, co jsem si Vás objevil (bylo to v roce 1996 na Zahradě ve Strážnici), jsem Vás nepřestal sledovat. Mám hroznou radost, že jste. Nadchli jste mne i včera v Balbínce.

Držím Vám i sobě palce, aby jste si svoji kondici a očividnou radost ze společnýho hraní udrželi co nejdýl. Těším se na Vaše další koncerty i Vaši pátou řadovku a děkuju za I don´t know.

RAK Vladimír

P.S.: Je nějaká šance Vás představit i mým přátelům v Plzni nebo v Karlových Varech?
29.08.2015 Orlík
Zážitky z cest za muzikou...oslovil jsem nedávno dva své oblíbené Marky-procházel kolem mě Eben..,,zdravím Marku..taky zdravím,jak jde život?..zastavil se,podal ruku,zeptal se na jméno a odkud že jsem a jak se mi líbí festival a zdejší holky apod...zkrátka milý,vstřícný,sláva nesláva,kamarádský každým coulem. Procházel kolem mě Štulír..,,ahoj Marku..udivený,zkoumavý pohled..pardon,nevzpomínám si,rozhodil ruce a s dalším pardon rychle zmizel,,. (Rád se dávám do řeči se svými největšími oblíbenci a cením si reakcí nejen Ebena,ale taky Honzy Přesličky,Kofeho s Vlnou,Martina Rouse,Marti Trchové,Tomáše Klusa,Simonky Martausové,Žalmana,Kiďáka,Honzy Řepky,Petra Ovsenáka,Ivy Bittové a dříve Zuzky Navarové. Ani nevím,proč zrovna tyhle mám nejradši,prostě to tak je-srdeční záležitosti,nejen pro písničky,ale tak nějak tak...a nejvíc dva(ě)z nich:-). Toš tak,snad ten jeden pouze moc spěchal:-(
16.07.2015 Mrk
re Orlík

děkuju, potěšilo velice
12.07.2015 Orlík
Díky za včerejší Strážnici,byli jste jako vždy skvělí...i když jsem se nedočkal milované,,Nese nás proud,,:-).Dotaz-nemohl by více zpívat Marek? No,to vy asi víte nejlíp...mně přijde,že má moc krásnou barvu hlasu,když mluví,napadá mě srovnání snad jen s Markem jiným-Ebenem...taky takové hřejivé,dobrácké,vtipné,noblesní...ty brďo,nebo co tak moderovat nějaké fesťáky!:-) Už aby byla Telč,jste jedni z nej mých těšení se.
28.05.2015 Hanka
Nazdarek, Jitus, Telc tam je, neboj. Koukalas ted nekdy do rubriky koncerty? Jsem rada, ze se uvidime. Napis mi na muj mail, at se domluvime, co a jak. Tesim se!
15.05.2015 Jitka
Ahoj Haničko sluníčko :-)
Dívám se na kalendář akcí a nevidím tam Telč v létě! TO TAM LETOS NEBUDETE? Mám v plánu být v ČR v červenci a tam máte jediný koncert ve Strážnici. Chtěla jsem vás a hlavně tebe po děsně dlouhé době vidět :-(
08.05.2015 Hanka
Nazdarek, pokud na Kvitek dorazime( mame jednoho maroda, snad se do zitrka vzchopi), zpevniky vemem. Drzte palce!
08.05.2015 Štrábi
Zdravím, moc se na vás těším na Konopiště! Chtěl bych se zeptat, jestli tam budete mít zpěvníky, protože bych rád jeden vlastnil.
Mějte se!
29.04.2015 Petr Žampach
Kvůli všem těm " nohavicům, plíhalům, mertům, nezmarúm a marsyasům " jsem na Vás skoro zapomněl. Dneska si Vás pouštím od rána a jsem unesen a nadšen. Jen bych si přál, aby jste měli koncert tady na Jihu. Mohl by se Pavel Barnáš trochu snažit. Asi mu budu muset domluvit. Tak ať Vám to hraje čím dál tím líp, jestli to vůbec jde.
15.04.2015 Hanka
Jarni koncerty byly super, hlavne diky vam. Krasne jsme roztali, po zime jsme to potrebovali. Nastava sezona piv do kelimku, hura! Potkame se nekde na festaku, uz aby to bylo.
14.04.2015 Káďa
Velké díky z první řady za parádní show na Leitnerce. Včetně večerníčku samozřejmě! :)
Jen trocha toho Čarování mě chyběla, snad příště!
12.04.2015 Dáša
Těším se na Vás zítra do Kaštanu,mám to poblíž,tak přijdu i když budu mít jednu šichtu za sebou a druhou před sebou.Ale to se zvládne.Mějte se hezky a št'astnou cestu do Prahy.
28.03.2015 Maruna
re Maruna
ty jo - zdar Maruno. Koncert bude doufám parádní.
Večer bude snad skvělý, ale Maruna musí zrovinka tenhle večer mazat daleko, ale předaleko.
24.03.2015 Marek - Maruna
Tak se na vás přijedu podívat v červnu do Liberce od nás z Poniklý. Předpokládám dlouhý večer, správně? Jo, nazdar Maruno:).
08.02.2015 Mrk
re Dana:
Ahoj,
těžko říct, zatím v kalendáři Pardubice nemáme. Ale třeba do Prahy je to vlakem kousek. Někdy někde se těšíme.
07.02.2015 Dana
Ahoj Jarret! Ja som zo Slovenksa, prvykrat som vasu kapelu počula hrát na Vianoce pred rokom 2015 na hlavnom námestí v českých Pardubiciach. Kúpila som si od vás historicky prvé CD v živote a trávila som pri nom vianočné sviatky. Dúfam, že sa vašej kapele darí skvele a ste všetci zdravotne v dobrej kondícií. Pozdravuje vás Slovenka Dana z mesta Pardubíc......PS: Budete tu ešte koncertovat v priebehu roku 2015?.........
03.02.2015 Jarret
Re Rolf: Jarret hraje po přestávce v druhé půlce ;)
03.02.2015 Milan
Ahoj kapelo! Dostal jsem k narozeninám nové CD skupiny Pouta a na něm písničku Jarreti o tobě říkali, už jste ji slyšeli? Jednak mě nadchla a jednak jsem vám chtěl pogratulovat - Jarret je tímto nesmrtelný :-). Těšíme se na vás v Ostravě!
03.02.2015 Rolf
Halo vy. Můžete mi někdo přiblížit dramturgii koncertu v Olomouci. Budete hrát první nebo až v druhé půlce?
30.01.2015 Mrk
mi piš!!
<< Předchozí Další >>

úvodní stránkakoncertykapelaCDvideofotoshopdiskusekontakty