Přidat nový vzkaz
Jméno *  
Vzkaz *  
 
Kontrolni kod *  
 
11.09.2016 Marina
Ahoj, dnes jsem vás poslouchala v Berouně, musela jsem se jít podívat, kdo to tak úžasně zpívá a samozřejmě i hraje.
Nádherný hlas, skvělá hudba, bezva písničky. Děti, které učíte mají velké štěstí:-)
Chtělo by to LP
29.08.2016 Lenka
Ahoj Jarreti, byla jsem na vás včera v Balbínce po hooodně dlouhé době, naposledy v éčku tak před 8mi lety a pořád moc dobrý nebo lepší :-)! Jak vy to děláte? Díky, fakt jste mě potěšili..a nevíte, jak se má Michal Vlasta Třešňák, můj spolužák z gymplu? Mějte se prima
20.08.2016 Mrk
Re: David
Ahoj, myslíš štíra Marka klávesistu?
Já myslím, že výborně.
29.07.2016 David
Zdravím, moc rád Vás poslouchám) děkuji Vám) mám dotaz asi trochu mimo - divnej, ale co dělá Štír, díky David
26.06.2016 Hana
Ahoj děcka, včerejší koncert v Dolních Kounicích byl nádherný, jen nechápu, jak mohlo někoho napadnout, pozvat zrovna Vás na nealko festival... :-) :-) :-)
Přeji všem krásné léto.
H.
10.04.2016 Hana Ř.
Ahoj Hani, gratuluji k miminku, hlavně, ať jste zdraví. Datum narození 4.4.je úžasné, narodila jsem se ve stejný den, sice o pár let dřív :-), ale bude to můj člověk! :-)
Moc zdravím, H.
14.02.2016 Hanka
Děkuju moc všem, co nám při šňůře pomohli. Pavlovi a Jane za super zázemí, Zdenálovi, Hance, Sandy, Mošťovi, Čurdovi a spoustě dalších za všemožnou podporu a super pokec. Petrovi za krásný dárek , všem ostatním za krásnou atmosféru při koncertech. Mějte se báječně a zas někdy pa!
07.02.2016 Hana Ř.
Ahoj děcka, přeju úspěšné zahájení jarní šňůry a ve středu se na Vás moc těšíme v Brně!
03.02.2016 Hanka
Ahoj Michale. Ano, nové CD plánujem. Bude se točit letos v létě a přípravy už jsou v plném proudu. Brzy se dozvíš víc. Jéžiš, jak my už jsme nedočkaví... Očekávejte pozdravy ze šňůry, vyrážíme už v neděli!
28.01.2016 Michal
Ahoj, planujete nové CD?
Díky
20.11.2015 Mrk
Ahoj,
zrovna pracujeme na jarní šnůře tak uvidíme jestli se Olomouc podaří. O zpěvník napište Hance na hanka_skrivankova@seznam.cz.
12.11.2015 Jirka
Zdravím, Je nějaká šance, že zase zavítáte na Olomoucko? Kde a jak se dá koupit Váš zpěvník?
09.11.2015 Mrk
pro Petra Zampacha
Ahoj,
rádi bysme. Třeba nás někdo někam pozve a když ne tak příští rok klubovku v Budějicích uděláme.
01.11.2015 Petr Žampach
Dobrý den,

je nějaká šance, že se objevíte u nás, na jihu Čech ?
08.09.2015 MiK
Ahoj,
i kdepak - jistě jsi hledal správně, ale jen marně - jsem trochu pomalý a doba tak rychlá. Již teď se můžeš podívat na Bandzóne nebo chvilku počkat, až se to objeví i zde.
06.09.2015 Vladimír Černohorský
Ahoj vespolek,
je prosím možné, že nikde na netu nevisí seznam Vašich koncertů plánovaných na následující období? Tedy kromě Ozvěn prázdnin.
Nebo jen neumím hledat?
Děkuji za jakoukoli odpověď.
Vladimír
01.09.2015 Hanka
Mily Orliku, myslim, ze jsi Marka vyjimecne zastihl v nekomunikativni nalade. My sami si obcas dost intenzivne prejeme, aby byl nemluva :-) Vetsinou vsak srsi vtipem, tak se domnivam, ze ti to pri pristim setkani vynahradi. Jen se mu pripomen.
Vladimire, nas taky tesilo. Pro divaky tveho razeni je radost hrat. Mas pravdu, v zapadnich Cechach hravame zridkakdy. Chybi nam tam kontakty. Nechces nam s tim pomoct?
Dekujem za prizen!
01.09.2015 Vladimír Černohorský
Že jsem si to před odesláním nezkopčil do nějakýho prográmku s korekturou český gramatiky!!! Když ještě navíc Hanka je vedle nositelky andělskýho hlasu a daru skvěle frázovat pani učitelka :-(

takže "... abyste ..." a prosím o odpuštění :-)
31.08.2015 Vladimír Černohorský
Ahoj Jarreťáci,

od té doby, co jsem si Vás objevil (bylo to v roce 1996 na Zahradě ve Strážnici), jsem Vás nepřestal sledovat. Mám hroznou radost, že jste. Nadchli jste mne i včera v Balbínce.

Držím Vám i sobě palce, aby jste si svoji kondici a očividnou radost ze společnýho hraní udrželi co nejdýl. Těším se na Vaše další koncerty i Vaši pátou řadovku a děkuju za I don´t know.

RAK Vladimír

P.S.: Je nějaká šance Vás představit i mým přátelům v Plzni nebo v Karlových Varech?
29.08.2015 Orlík
Zážitky z cest za muzikou...oslovil jsem nedávno dva své oblíbené Marky-procházel kolem mě Eben..,,zdravím Marku..taky zdravím,jak jde život?..zastavil se,podal ruku,zeptal se na jméno a odkud že jsem a jak se mi líbí festival a zdejší holky apod...zkrátka milý,vstřícný,sláva nesláva,kamarádský každým coulem. Procházel kolem mě Štulír..,,ahoj Marku..udivený,zkoumavý pohled..pardon,nevzpomínám si,rozhodil ruce a s dalším pardon rychle zmizel,,. (Rád se dávám do řeči se svými největšími oblíbenci a cením si reakcí nejen Ebena,ale taky Honzy Přesličky,Kofeho s Vlnou,Martina Rouse,Marti Trchové,Tomáše Klusa,Simonky Martausové,Žalmana,Kiďáka,Honzy Řepky,Petra Ovsenáka,Ivy Bittové a dříve Zuzky Navarové. Ani nevím,proč zrovna tyhle mám nejradši,prostě to tak je-srdeční záležitosti,nejen pro písničky,ale tak nějak tak...a nejvíc dva(ě)z nich:-). Toš tak,snad ten jeden pouze moc spěchal:-(
<< Předchozí Další >>

úvodní stránkakoncertykapelaCDvideofotoshopdiskusekontakty